Mudaaugu jaanipäeval 2020 toimus Mudapäeva konverents “Mudaprofit 2020”. Kohal olid kõik mõjuvõimsad turundusgurud ning tippettevõtjad, keda iga päev televiisoris ja ajalehes kõnelemas ei näe. Tulijad said teada, kuidas näeb Eesti ettevõtjate eliit Mudaaugu tulevikku! Konverentsi lõpus toimub eksklusiivne paljastus, kust tuleb muda ja kuhu kaob kapital! Eesti majanduse elujõud sõltub olulistest otsustest just Mudaaugu tiigi ääres.

* Mudaaugu parima äriidee konkurss!
* Reklaamiauhind “Mudamuna”
* Plenaarsessioonid, workshopid
* Eksklusiivne VIP-töötuba “Majanduskasv sinus eneses”

Selgitame ühiselt välja parimad ärimudelid, innovaatilisemad ja suuremat väärtust loovad ettevõtted. Kui mudast ei sünni idufirmasid, siis ei sünni neid kusagilt!

AJAKAVA

23.06

12.00 Saabumine, registreerumine, majutumine
13.00 ÜKT: paneme valmis asjad, mis veel valmis pole
14.00 Avasõnad, ideede esitlemine, mentorite ja žürii tutvustus, networking
14:45 Kiirkoolitus: “Meeskond on, mis nüüd…?”
15:15 Ideede arendamise aeg, muu läbu
16:15 Konsultatsioonid mentoritega
17:00 Töötuba: “Kuidas oma idee kõigile arusaadavaks teha?”
17:30 Ideede arendamise aeg
19:00 Kiirkoolitus “Kuidas investorile pitchida?”
19:30 MudaMuna: jaburaima reklaami valimine
20:00 Töö sektsioonides, muu läbu
21:00 Äriideede lõpuesitlus
3 min per idee + 3 min žürii küsimusteks
22:00 Konverentsiõhtusöök ja SAUN24
23:00 Mudaaugu parima äriidee väljakuulutamine ja autasustamine
00:00 LÕKE
01:30 Ööfilm “The Wolf of Wall Street”

24.06

10:00 Hommikusöök ja läbu
10:50 Ühispilt
11:00 Plenaardiskussioon “Mida on Mudal maailmale pakkuda?”
12:00 ÜKT

Mudaaugu parima äriidee konkursil astusid võistlustulle SEITSE särtsakat ja potentsiaalikat iduprojekti:

 • SA Mudaaugu Kultuuriruum
 • MudaMeened
 • Mudaaugu Sammal
 • Kuidas elegantselt vaene olla?
 • MudaCredit24
 • Mudaaugu Loomusstuudio
 • Beautility-belt / B-utilitybelt

Esimene tuleproov on “Kas meeskond tuleb kokku? Kas me usume Mudaaugu tulevikku? Kuidas maksame memme vaeva?” Edasi juba Mudaaugul…

BAAR

Minnar Priimägi & Baarne esitlevad: TISSILO! (teadlike investorite & suursponsorite innovatsiooni loome organisatsioon)Seekord avab Tiigi baar™ uksed ettevõtluse nõustamise keskuse, ärikiirendi ja strap-up hubina!

 • Kuidas teha oma kapitalist shotte?
 • Miks ma mida teen ja kus ma olen?
 • Kuhu, kas ja miks panna sularaha?
 • Mida panna kasvama ja kellega?
 • Kuhu liigub trend, kus on fookus, kes mind tahab?

Kõigile nendele küsimustele leiad vastuse meie kõrgelt haritud spetsialistide toe, nõu ja abiga. Vahelduva eduga on avatud nii baar kui nõustamiskabinet.TISSILO palub oma teenuste kvaliteetseks ja sujuvaks tagamiseks võtta kaasa 10 eurot sularaha, kuid väiketarbijate puhul lepime ka viiega (transaktsiooni vahendab Tiigi baar™ Invest OÜ).

💪📢 ÄRIIDEEDE KONKURSS “Teeme Muda kasumlikuks!” 💡💰Et Mudaaugu püsiks innovaatiliste ja progressiivsete talude esirinnas, paku välja oma parimad mõtted, kuidas teenida s*taks pappi, saada feimi ning teha Muda kuulsaks üle maa. Lase fantaasial lennata – tööta välja prototüüp, tee kaasakiskuv esitlus, vänta videoklipp 🎦 või tutvusta kontseptsiooni kohapeal. Äriideede esitlemine leiab aset konverentsil MudaProfit 2020. Järgneb peadpööritav kiirendus ja hackathon innovatsioonikeskuses Saun24 🛁, et meeskonnad saaksid välja töötada reaalselt töötava lahenduse ja/või valmis toote. Äriideid hindab žürii. Parimatele auhinnad! ✨🎈OSALEMISE TINGIMUSED💰 Välja pakutavad ideed peavad aitama lahendada probleemi “Kuidas mudast raha teha?” 👯‍♀️Äriideid võivad esitada nii üksikisikud kui meeskonnad. Meeskondadega on võimalik liituda ka MudaProfitil kohapeal💡 Idee esitamise ajaks ei pea olemas olema prototüüpi või esitlust – kuid need peaksid sündima hiljemalt kohapeal🚀Oma idee võib välja käia avalikult MudaProfiti FB ürituse lehel või saata salaja Maalile. 🕓 NB! Ideede esitamise tähtaeg on nädal enne MudaProfitit!

📢 NB! Parima(te)le äriidee(de)le on auhinnad välja pannud ⛱️Glamping Estonia OÜ, 🐣 Safecracker põgenemistuba, 🎸MTÜ Must Bass,👌Stagehand OÜ ning 📐 OÜ Teekonna Nimel! Antakse välja ka eripreemiaid ja küpsiseid!

OSALEVAD IDUPROJEKTID

Hetkel on teada antud neljast arendamisele minevast äriideest:

MudaCredit24 – “lahendame muldvana probleemi Mudal arveldamise ja teenuste pakkumisega”

SA Mudaaugu Kultuuriruum – “Mudaaugu vaimse ja materiaalse kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja arendamine võimalikult autentsel kujul”

Mudaaugu Loomusstuudio – “loovuskoolitused, kursused, teraapiad eraisikutele ja organisatsioonidele”.

MudaMeened – müüme maha 2020! “Mudaaugu –> s*taks pappi” This has been long in the making. Me kõik oleme baaris või lõkke ääres arutanud, mida Mudaaugu saaks maailmale pakkuda (ja kuidas sellega s*taks pappi kokku ajada – või noh, saunaehituseks natuke raha teenida). Savioravad, kalendrid, saunaosakud, ergonoomilised taignarullid, saunavihad või rabarbriviin… you name it! Me saame ja oskame! Selge on ka see, et müüdava objekti olemasolu ei garanteeri müügiedu. Seega, küsimus, mida lahendama hakkame, ei olegi niivõrd MIDA müüa, kuivõrd KELLELE, KUS ja KUIDAS müüa. Iduprojekti tiimiga on oodatud on liituma ennekõike osavad turundajad, särasilmsed müügiinimesed, võrgustike ja võrguspetsialistid ja suurelt mõtlevad tulevikuettevõtjad. Kohtumiseni MudaProfitil!