Käes on aeg välja kuulutada 2024. aasta Kärsa küla oodatuim sündmus: Tiigifestival!

Mudaaugu tiik on maagiline koht: küll leiab sealt muusikat, kunsti, teatrit, sädelevaid burleskitare ning muusikaga põimuvat intensiivset või majesteetlikku tuleshowd – ning ei ole harvad juhud, kui tiigiäärsetes tegemistes ja juhtumistes on tunda vana Tiigikonna enda koibi. Selle müstilise tiigi ümber toimub igal aastal augustis tähtede langemise ajal Tiigifestival, kuhu oled oodatud ka Sina.

Tiigifestival on festival, mille me ise teeme ja kõik saavad sellest tegemisest osa võtta. Selle jaoks oleme loonud võimalused nii artistidele kui vabatahtlikele konnaldajatele, et üheskoos veeta paar unustamatut päeva.

Tiigifestivalil näeb alati: – midagi vana ja meenutamisväärset, – midagi uut ning – midagi ootamatut ja enneolematut.

Kuidas saan osaleda?

a) ASTU ÜLES etteastega. Tiigifestival ootab lauljaid, luuletajaid, burleskitare, tantsijaid… kõike, mida on võimalik luua ja laval (või looduses) esitada. Just siin saad teha neid asju, mida mujal ei julgeks või ei tahaks.

b) Tule VABATAHTLIKUKS. Vabatahtlik olemine on oluline osa Tiigifestivali kogemusest. Pelgalt pealtvaatajana jääd tahes tahtmata kõrvaltvaatajaks – tegelik melu ja elu peitub pisikestes leiutamistes ja suurtes eksperimentides, mis festivali loovad ja käimas hoiavad.

c) AITA VARUSTADA. Sul on üle midagi kasulikku või erakordselt jaburat, mida Tiigifestivalil võiks vaja minna? Anna meile teada või too kohale.

OLMEOLUD

Kus saan ööbida?

Ööbimiseks on avatud maja, uue sauna 2. korrus, ait ja aidapööning ning alati võib tulla oma telgiga.

Kuidas saan Mudaaugule kohale?

Vaata autobörsilt, kas keegi liigub sulle sobival ajal – või pane oma auto autobörsile kirja, et saaksid end koos reisikaaslastega juba autos Tiigifestivali meeleollu viia. Autobörs avatakse paar nädalat enne sündmust.

Mida võtta kaasa ja mida mitte võtta?

Võta kaasa oma asjad. Magamise asjad (magamiskott, telk, kõrvatropid ja silmaklapid), istumise asjad, selga panemise asjad.

Ära võta kaasa oma nõmedat sõpra, lapsi, koeri, alkohoolikuid.

Kui tahad midagi kõikide rõõmuks tuua, konsulteeri enne asja kaasa võtmist vastava ala inimesega, tema teab, kas ja kui suur rõõm see oleks.